studio
zdravého pohybu

taneční a pohybové aktivity
pro všechny, kdo milují pohyb

taneční kurzy pro dospělé FB

TANEČNÍ KURZ PRO DOSPĚLÉ
POKROČILÍ

pátek, od 6. října do 8. prosince 2023
(lekce se neuskuteční 27.10. a 17.11.)

vyzkoušejte si lekci Chcete-li si nejdříve nezávazně vyzkoušet první taneční lekci,
máte možnost přijít v pondělí 13. října ve 20.00 hodin.
Cena lekce činí 300 Kč/pár.
Pokud se rozhodnete zakoupit celý kurz, bude cena zkušební lekce odečtena.
Nezapomeňte si lekci předem rezervovat e-mailem na adrese info@stabilstudio.cz.
Obsazenost poslední volné místo pro jeden pár
Termín od 18.00 do 19.30 hodin (délka lekce je 90 minut)
Místo TC Rubínek - Poznaňská 10, Brno - Žabovřesky (mapa)
zrcadlový taneční sál
MHD dobrá dopravní dostupnost
trolejbus 34, 36 (zastávka Makovského nám.), 
autobus 44 nebo 84, 67 (zastávka Přívrat)
Parkování Nejlépe na velkém parkovišti u nedalekého obchodního centra Rubín
nebo na parkovacích místech v nebližším okolí (modrá zóna)
Rozsah       8 tanečních lekcí 
Kapacita kurzu   6 párů
Lektoři Zina a Jirka Čechovi
profesionální lektoři společenských tanců a aktivní taneční pár mezinárodní třídy
Cena 3.600 Kč/pár/8 tanečních lekcí
3.400 Kč/pár/8 tanečních lekcí (věrnostní sleva pro stálé klienty) 
Přihlašovací e-mail    Pokud máte zájem o účast na tanečním kurzu, prosím zasílejte požadavek na e-mailovou adresu: info@stabilstudio.cz
V e-mailu prosím uveďte následující informace:
 • jméno a příjmení
 • název kurzu, který si přejete absolvovat
 • případné dotazy
Po obdržení vašeho e-mailu vám zašleme závaznou přihlášku s veškerými informacemi o kurzu, včetně platebních podmínek a dalších důležitých detailů. Tímto krokem si zajistíte místo v kurzu a budete plně informováni o průběhu kurzu.
Těšíme se na setkání s vámi na tanečním parketu!

Děkujeme za zájem o taneční kurz pro pokročilé!
Zde je několik informací o tomto kurzu:

OBTÍŽNOST KURZU

Tento kurz je určen pro tanečníky, kteří již mají zkušenosti s tanečními kurzy pro mírně pokročilé. Chtějí na své znalosti navázat a následně je rozšířit.

NÁPLŇ KURZU

V tomto kurzu se zaměříme na všechny společenské tance (waltz, tango, valčík, quickstep, cha-cha, rumba, jive), které jste již absolvovali v předešlých kurzech. Zopakujeme si všechny tance a poté některé z nich obohatíme zajímavou figurou nebo jednoduchou variací. Nově přidáme do repertoáru také velmi populární tanec - českou polku.

Ve volném tancování se věnujeme všem společenským standardním i latinsko-americkým tancům, abyste měli možnost si je procvičit a upevnit dovednosti v každém z nich.

ZÁMĚR KURZU

Po absolvování tohoto kurzu budete mít obohacený taneční repertoár díky novým a zajímavým variacím. Současně se budeme zaměřovat na zdokonalení techniky, která vám umožní lépe zvládat složitější figury. Velká pozornost bude věnována vedení v páru, abyste si mohli ještě více užívat tanec s vaším partnerem a vytvářet dokonalou harmonii na tanečním parketu.

V párovém tancování jsou úlohy přesně rozděleny, muž vede a žena následuje. Muž určuje, kam se pár bude pohybovat, jaké figury bude tančit. A není to vůbec nic snadného. Žena je v páru vedena a jejím úkolem je tančit to, co tančí její partner a do čeho ji navede. Vést v tanci je opravu velmi těžký úkol, a to i v případě, že muž přesně ví, co chce tančit. Pokud bych měla rozhodnout o obtížnosti úkolů, které v rámci tance muž a žena mají, musím říct, že obtížnější úlohu má žena – jejím hlavním úkolem je bezchybně následovat svého partnera. Tanec je prostě krásný, když muž se ženou tančí.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Tančíme v malých skupinkách, což nám umožňuje poskytovat individuální pozornost každému tanečnímu páru. Naši lektoři jsou bývalí tanečníci s dlouholetou praxí výuky společenského tance. Malé skupinky vytvářejí přátelskou atmosféru, kde vždy zohledňujeme zájmy každého tanečního páru.

O NÁS

Rádi bychom vám představili naše studio, které vede manželský pár Zina a Jirka Čechovi. Studio bylo založeno v roce 2007, a od té doby jsme měli tu čest vyškolit několik generací tanečníků. Naším hlavním cílem je přiblížit tanec všem a ukázat, že tanec je úžasnou společenskou zábavu.

Naše zkušenosti zahrnují: 

 • Aktivní tanečníci: Jsme aktivními tanečníky, kteří reprezentují Českou republiku v mezinárodní taneční třídě na tanečních parketech celé Evropy. V rámci své více skoro dvacetileté taneční kariéry jsme několikanásobní více mistři ČR v kategorii standardních tanců a v roce 2017 jsme si vytančili 25 místo na světe v seniorské kategorii. Naše vášeň k tanci nás vede k neustálému zdokonalování.
 • Členové Českého svazu tanečního sportu: Jsme hrdými členy Českého svazu tanečního sportu (ČSTS), což je důležitá organizace v oblasti tanečního sportu v České republice. Detailní informace o našem členství naleznete na této stránce.
 • Trenérská činnost: Díky dlouhodobým aktivním tanečním zkušenostem (2013) a po absolvování trenérských studiích je Jiří Čech trenérem s licenci v oblasti sportovního tance.
 • Workshopy s nejlepšími trenéry: Pravidelně se účastníme workshopů pod vedením nejlepších českých i zahraničních trenérů, abychom si udrželi vysokou úroveň tanečního umění a pedagogiky.
 • Členové Svazu učitelů tance ČR a držitelé licence EuroDance Center: Jsme hrdí členové Svazu učitelů tance České republiky a držitelé licence EuroDance Center, což je síť předních tanečních škol v Evropě.
 • Neustálé zdokonalování: Pravidelně se účastníme kongresů, kde se neustále zdokonalujeme ve výuce tance a nových tanečních postupech. 

Těšíme se na to, že budeme moci tuto vášeň a odbornost předat našim studentům a společně s vámi objevovat krásu tance. Pokud máte jakékoli dotazy nebo zájem o naše kurzy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde pro vás!

Na závěr podzimního tanečního běhu bude uspořádán
VÁNOČNÍ TANEČNÍ VEČER plný krásných tanečních melodií a úžasných tanečních vystoupení.
Tento večer bude skvělou příležitostí si zatancovat, pobavit se a zároveň vychutnat atmosféru blížících se vánočních svátků. Přijďte si užít kouzelný čas blížících se Vánoc!

kdy sobota 9. prosince, od 20.00 do 24.00 hodin
kde  KD Rubín - Makovského nám. 3, Brno - Žabovřesky
reprezentační prostory 
cena vstupenky
včetně místenky 
300 Kč/osobu
Vstupenky s místenkou je třeba si z důvodu omezené kapacity sálu
předem rezervovat e-mailem na adrese: info@stabilstudio.cz

PS - doporučený dress code – pohodlné neformální oblečení, abyste se cítili příjemně.

Co je nového

 • AKTUALITY na Facebookové stránce

  říjen 2023

  Číst dál

 • Taneční kurzy pro ženy

  Taneční kurzy pro ženy

  říjen - prosinec 2023

  Číst dál

 • PRÁZDNINOVÁ VENKOVNÍ TANČÍRNA

  PRÁZDNINOVÁ VENKOVNÍ TANČÍRNA

  červenec - srpen 2023

  Číst dál

Všechny aktuality
Statika.stabilstudio.cz

nový web o naší další činnosti

Předmětem činnosti Stabil studia nejsou jen pohybové a taneční aktivity,ale i činnost, která se zabývá stabilitou staveb, prezentuje se přesnými výpočty a jasnými doporučeními.

Pokud budete mít čas objevit druhou tvář naše studia, otevřete si nové stránky: https://statika.stabilstudio.cz/

Napište nám

Jméno:*
Telefon:*
E-mail:*
Web

Vaše zpráva:*

©2017 - STABIL STUDIO, s.r.o. - Taneční škola Brno, Kurzy a lekce cvičení Brno | Webdesign: IR-webdesign, tvorba web stránek