studio
zdravého pohybu

taneční a pohybové aktivity
pro všechny, kdo milují pohyb

taneční kurzy pro dospělé FB

O NÁS

Naše taneční a pohybové studio Stabil studio jsme založili na jaře 2007, a už na podzim jsme otevřeli dva taneční kurzy pro dospělé. Nejdříve jsme učili jenom v neděli, ale brzy jsme začali pro vznikající zájem o naše taneční kurzy učit další dny. No a nyní už učíme i několikrát denně.

Velmi nás těšil zájem o výuku společenského tance v našem studiu a tak jsme náš tým posílili o šikovné lektory, kteří nám pomáhají s láskou a neutuchajícím nadšením učit zájemce o společenský tanec krok za krokem.

Když jsme začali učit, měli jsme za sebou pět let dennodenních tréninků, množství mezinárodních soutěží a také spoustu workshopů s našimi trenéry.

Od té doby jsme se však díky vám posunuli – vytančili jsme si ve standardních tancích v seniorské kategorii mezinárodní třídu, stali jsme se několikanásobnými vicemistry České republiky, zúčastnili jsme se několika mistrovství světa a v roce 2008 jsme se dostali na 22. místo v celosvětovém žebříčku světových párů.

Také jsme se vzdělávali, zúčastnili jsme se workshopů s nejlepšími trenéry světa, Jirka obhájil trenéra III. třídy v ČSTS. Také jsme se stali amatérskými členy Svazu učitelů tance, s kterým spolupracujeme a zúčastňujeme se vzdělávacích kongresů.

Naše neustálé vzdělávání nás učí novým, zajímavým postupům výuky společenského tance, tak, aby se výuka stala zábavou a radostí.

Pokud budete mít zájem naše zkušenosti vyzkoušet, velmi rádi vás přivítáme na tanečním parketu.

 

Naše krédo výuky se shoduje se zásadami učitele národů J. A. Komenského :
Úspěšně učí ten, kdo zároveň pobaví a zaujme.
Vzdyť citové vztahy tvoři polovinu nás, buď nás k něčemu přitahují nebo nás od něčeho odpuzují.
Když ducha nic neláká, nic tam netíhne a kam netíhne, tam je tlačen proti své vůli.  

 

Co je nového

 • DÁRKOVÝ POUKAZ plný nezapomenutelných zážitků NA POSLEDNÍ CHVÍLI!

  DÁRKOVÝ POUKAZ plný nezapomenutelných zážitků NA POSLEDNÍ CHVÍLI!

  prosinec 2023

  Číst dál

 • AKTUALITY na Facebookové stránce

  říjen 2023

  Číst dál

 • Taneční kurzy pro ženy

  Taneční kurzy pro ženy

  říjen - prosinec 2023

  Číst dál

Všechny aktuality
Statika.stabilstudio.cz

nový web o naší další činnosti

Předmětem činnosti Stabil studia nejsou jen pohybové a taneční aktivity,ale i činnost, která se zabývá stabilitou staveb, prezentuje se přesnými výpočty a jasnými doporučeními.

Pokud budete mít čas objevit druhou tvář naše studia, otevřete si nové stránky: https://statika.stabilstudio.cz/

©2017 - STABIL STUDIO, s.r.o. - Taneční škola Brno, Kurzy a lekce cvičení Brno | Webdesign: IR-webdesign, tvorba web stránek