studio
zdravého pohybu

taneční a pohybové aktivity
pro všechny, kdo milují pohyb

taneční kurzy pro dospělé FB

TANEČNÍ KURZ PRO DOSPĚLÉ
EXTRA POKROČILÍ
 

neděle, od 28. ledna do 24. března 2024
(lekce se neuskuteční 4. února 2024)
 

vyzkoušejte si první lekci

Chcete-li si nejdříve nezávazně vyzkoušet první taneční lekci?
máte možnost přijít v neděli 28. ledna v 18.00 hodin. Cena lekce činí 300 Kč/pár. Pokud se rozhodnete následně zakoupit celý kurz, bude cena zkušební lekce odečtena. Nezapomeňte si lekci předem rezervovat e-mailem na adrese info@stabilstudio.cz.

Obsazenostvolná místa
Termínod 18.00 do 19.30 hodin (délka lekce je 90 minut)
MístoKatolický dům - Křivánkovo nám. 35, Brno - Žebětín (mapa)
velký společenský sál
MHDdobrá dopravní dostupnost 
autobus 51, 52 (zastávka Křivánkovo nám.)
ParkováníNejlépe na přilehlém parkovištích.
Rozsah      8 tanečních lekcí
Kapacita kurzu  10 párů
LektořiZina a Jiří Čechovi
profesionální lektoři společenských tanců a aktivní taneční pár mezinárodní třídy
Cena3.000 Kč / pár / 8 tanečních lekcích
2.800 Kč / pár / 8 tanečních lekcích (věrnostní sleva pro stálé klienty)
přihlaste se nyní 
a začněte tančit!

Chcete-li se připojit k našemu tanečnímu kurzu, stačí nám poslat váš požadavek na e-mailovou adresu: info@stabilstudio.cz. Uveďte následující informace:

 • jméno a příjmení
 • název kurzu a místo konání
 • případné dotazy

Po obdržení vašeho e-mailu vám zašleme závaznou přihlášku s veškerými informacemi o kurzu, včetně platebních podmínek a dalších důležitých detailů. Tímto krokem si zajistíte místo v kurzu a budete plně informováni o průběhu celého programu.

Těšíme se na setkání s vámi na tanečním parketu! 
Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost pro radost, pohyb a nová taneční dobrodružství! 

 

Zde je několik informací o tanečním kurzu pro extra pokročilé:

 

OBTÍŽNOST KURZU

naším cílem je přinést vám nezapomenutelnou taneční zkušenost. Tento kurz je určen pro všechny tanečníky, kteří milují tanec a touží po zdokonalení svých dovedností ve společnosti stejně nadšených tanečníků.

NÁPLŇ KURZU

ponoříme vás do světa složitějších tanečních figur, které se elegantně propojí s jednoduchými variacemi klasických a latinsko-amerických tanců. Vytvoříme tak unikátní choreografie, které vás pohltí do víru tance. 
Každý krok bude propracován, procvičen a vylepšován, abyste měli možnost osvojit si nejen techniku, ale také cit pro rytmus a synchronizaci. Společně budeme skládat puzzle tance a tvořit nezapomenutelné taneční příběhy.
Přijďte se k nám přidat a společně prožijeme radost ze zdokonalování se v tanci.

ZÁMĚR KURZU

Naším cílem je stále objevovat a pro tancovávat jak staré, tak i nové variace tance. Neustále zlepšujeme vaši taneční techniku, s důrazem na komunikaci a harmonii v páru, abychom společně posunuli vaše tancování na zcela novou úroveň.
Náš kurz je navržen tak, aby vás provázel na cestě k taneční dokonalosti. Budeme společně pracovat na zdokonalení vašich dovedností a vybudování pevného základu pro váš tanec.
Když muž se ženou tančí, vytvářejí pár, ve kterém muž vede a žena jej následuje. Proč právě muž vede a žena jej následuje? Je to dáno fyzickými dispozicemi. Muž je většinou větší, silnější, působí jako ochránce své jemné partnerky. Během tance vytváří své partnerce pevný rám, vede ji do volného prostoru, vyhýbá se ostatním párům, snaží se předcházet kolizím. Žena následuje svého partnera, doplňuje a dotváří jeho pohyb a svým ženským půvabem jejich tanec a celý pár zkrášluje.

UNIKÁTNÍ PĚČE 

V našem tanečním studiu věříme, že každý taneční kurz by měl být jedinečný a nabízet nejen skvělý tanec, ale také osobní péči o naše tanečníky. Každá lekce je pro nás zážitkem a my se snažíme zajistit, aby každý účastník pocítil individuální pozornost a péči od našich lektorů.

Individuální péče v malých skupinkách
Tancujeme v malých skupinkách, protože věříme, že toto prostředí umožňuje lepší individuální péči. Naši lektoři mají možnost věnovat se každému tanečníkovi, poskytnout osobní rady a přizpůsobit se individuálním potřebám každého.

Zopakování a osvojení látky
Chápeme, že zameškaná lekce může být nevyhnutelná. Proto se snažíme zajistit, že každý účastník má možnost zopakovat si probíranou látku. Ať už z důvodu nečekané překážky nebo jiných závazků, nechceme, aby někdo zmeškal možnost naučit se a osvojit si taneční dovednosti.

Maximalizace péče o tanečníky
Naše úsilí směřuje k tomu, aby péče o naše tanečníky byla co nejkomplexnější. Sledujeme individuální pokroky, slyšíme na zpětnou vazbu a snažíme se vytvořit prostředí, kde se každý tanečník cítí podporovaný a motivovaný.

Vítáme vás v našem tanečním společenství
Přijďte k nám a zažijte nejen skvělý tanec, ale také péči a podporu od našeho týmu lektorů. Otevřeme vám dveře do světa tance a společenství.

Přidejte se k nám na tanečním kurzu a objevte radost z tance! 
Zaregistrujte se hned teď a otevřete brány k novým tanečním dovednostem a nezapomenutelným zážitkům!

O NÁS

Rádi bychom vám představili naše studio, které vede manželský pár Zina a Jirka Čechovi. Studio bylo založeno v roce 2007, a od té doby jsme měli tu čest naučit tančit několik stovek zájemců. Naším hlavním cílem je přiblížit tanec všem a ukázat, že tanec je úžasnou společenskou zábavu.

Naše zkušenosti zahrnují: 

 • Aktivní tanečníci: Jsme aktivními tanečníky, kteří reprezentují Českou republiku v mezinárodní taneční třídě na tanečních parketech celé Evropy. V rámci své více skoro dvacetileté taneční kariéry jsme několikanásobní více mistři ČR v kategorii standardních tanců a v roce 2017 jsme si vytančili 25 místo na světe v seniorské kategorii. Naše vášeň k tanci nás vede k neustálému zdokonalování.
 • Členové Českého svazu tanečního sportu: Jsme hrdými členy Českého svazu tanečního sportu (ČSTS), což je důležitá organizace v oblasti tanečního sportu v České republice. Detailní informace o našem členství naleznete na této stránce.
 • Trenérská činnost: Díky dlouhodobým aktivním tanečním zkušenostem (2013) a po absolvování trenérských studiích je Jiří Čech trenérem s licenci v oblasti sportovního tance.
 • Workshopy s nejlepšími trenéry: Pravidelně se účastníme workshopů pod vedením nejlepších českých i zahraničních trenérů, abychom si udrželi vysokou úroveň tanečního umění a pedagogiky.
 • Členové Svazu učitelů tance ČR a držitelé licence EuroDance Center: Jsme hrdí členové Svazu učitelů tance České republiky a držitelé licence EuroDance Center, což je síť předních tanečních škol v Evropě.
 • Neustálé zdokonalování: Pravidelně se účastníme kongresů, kde se neustále zdokonalujeme ve výuce tance a nových tanečních postupech. 

Těšíme se na to, že budeme moci tuto vášeň a odbornost předat našim kurzistům a společně s vámi objevovat krásu tance. Pokud máte jakékoli dotazy nebo zájem o naše kurzy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde pro vás!

Co je nového

 • AKTUALITY na Facebookové stránce

  říjen 2023

  Číst dál

 • Taneční kurzy pro ženy

  Taneční kurzy pro ženy

  říjen - prosinec 2023

  Číst dál

 • PRÁZDNINOVÁ VENKOVNÍ TANČÍRNA

  PRÁZDNINOVÁ VENKOVNÍ TANČÍRNA

  červenec - srpen 2023

  Číst dál

Všechny aktuality
Statika.stabilstudio.cz

nový web o naší další činnosti

Předmětem činnosti Stabil studia nejsou jen pohybové a taneční aktivity,ale i činnost, která se zabývá stabilitou staveb, prezentuje se přesnými výpočty a jasnými doporučeními.

Pokud budete mít čas objevit druhou tvář naše studia, otevřete si nové stránky: https://statika.stabilstudio.cz/

Napište nám

Jméno:*
Telefon:*
E-mail:*
Web

Vaše zpráva:*

©2017 - STABIL STUDIO, s.r.o. - Taneční škola Brno, Kurzy a lekce cvičení Brno | Webdesign: IR-webdesign, tvorba web stránek