studio
zdravého pohybu

taneční a pohybové aktivity
pro všechny, kdo milují pohyb

taneční kurzy pro dospělé FB

Mgr. Lenka Kotková

Motto: „S lehkostí, hravostí a radostí si uživat všednosti každého dne"

Od první baletní lekce, na kterou přišla v roce 1985, tanci a pohybu obecně propadla. Ve společenských tancích okusila soutěžní formu, následující roky přinesly mnohé zkušenosti s country a country show, s cloggingem (americkým stepem) a irským tancem. K současnému tanci přilnula pod vedením Davida Strnada v tanečním divadle Maximus. V line dance využila všech dříve získaných dovedností. V poslední době se věnuje především brazilskému Zouku a Lambazouku.
Aktivní pohyb ji zavedl až na Fakultu sportovních studií, kde v roce 2007 úspěšně ukončila studium oboru Regenerace a výživa ve sportu a v roce 2009 Učitelství tělesné výchovy a sportu. Na doktorském stadiu v oboru kinantropologie se věnovala výzkumu vlivu tance a aktivního pohybu na seniory.
Za své poslání považuje ukázat lidem, jak tanec a pohyb obecně může být neuvěřitelně příjemný, přínosný a zábavný pro jakoukoliv generaci a že tančit a cvičit může skutečně kdokoliv a kdykoliv.


Specializace :

• Kompenzační cvičení pro seniory, klienty s Parkinsonovou nemocí, tanečníky a "sedavce" - všechny se sedavým zaměstnáním
• Výuka tance (irský, společenský, historický, country a contemporary)

Co je nového

Všechny aktuality
Statika.stabilstudio.cz

nový web o naší další činnosti

Předmětem činnosti Stabil studia nejsou jen pohybové a taneční aktivity,ale i činnost, která se zabývá stabilitou staveb, prezentuje se přesnými výpočty a jasnými doporučeními.

Pokud budete mít čas objevit druhou tvář naše studia, otevřete si nové stránky: https://statika.stabilstudio.cz/

©2017 - STABIL STUDIO, s.r.o. - Taneční škola Brno, Kurzy a lekce cvičení Brno | Webdesign: IR-webdesign, tvorba web stránek