studio
zdravého pohybu

taneční a pohybové aktivity
pro všechny, kdo milují pohyb

taneční kurzy pro dospělé FB

Procházka s tajenkou

Procházka s tajenkou

Procházka pro celou rodinu Oborou Holedná /Brno/, kde na vás čeká krásná příroda, divoká zvěř, jedinečné výhledy do krajiny a rozhledna, která vyrostla až nad koruny stromů. Na cestu vás vybavíme popisem, mapou a dobrodružnou křížovkou, jejíž tajenku hravě po projití trasy vyluštíte. 

Stezku pro vás vytvořili Pohybové a taneční studio Stabil studio Brno a projekt Poznávejme hravě, www.forvisitors.cz 

Kudy jít?

 • Autobusem č. 52 na zastávku „Stará dálnice“ nebo na parkoviště u Obory Holedná (pokud jedete autem)
 • Za parkovištěm, na kraji lesa projděte brankou do obory. Hned za vstupem vpravo mají svou oplocenou obůrku divoká prasata.
 • Dále se vydejte po zelené značce až k Vrbovec - rozcestí, odtud na rozcestí Vrbovec - rybník. Následně pokračujte až na romantické rozcestí U Jezírka. Poté se dejte vlevo (stále po zelené) po vrstevnicích kolem vrcholu Holedná a užijte si úžasné výhledy do okolí. Až se před vámi lesní dubový porost otevře, můžete obdivovat vysokou rozhlednu stejného jména jako obora sama. Odtud vás žlutá značka dovede až ke konci trasy, k autobusu č. 67 (zastávka „Optátova“), anebo se můžete vrátit zpět na start trasy (k zaparkovanému autu).

Jaká je trasa?

 • Trasa je turisticky nenáročná, dlouhá 5,2 km a pohodlná i pro kola, kočárky nebo invalidní vozíky. Po cestě jsou umístěny lavičky a odpočívadla. 

Čím se zabavit?

Křížovkou, která vás oborou provede – 8x během vycházky vás pomocí mapy zastaví, aby upozornila na něco jedinečného nebo vyzvala k herní akci.

mapu najdete tadyhravého průvodce s křižovkou najdete tady

Procházka vznikla v rámci brněnské akce Týden pro rodinu 2021 - rodinná pohoda není náhoda. Rádi bychom Vás jménem pořadatele požádali o zpětnou vazbu ve formě vyplněného dotazníku, který najdete na tomto dokazu. Předem děkujeme za vyplnění. 

 

Zpět na seznam aktualit

Co je nového

 • DÁRKOVÝ POUKAZ plný nezapomenutelných zážitků NA POSLEDNÍ CHVÍLI!

  DÁRKOVÝ POUKAZ plný nezapomenutelných zážitků NA POSLEDNÍ CHVÍLI!

  prosinec 2023

  Číst dál

 • AKTUALITY na Facebookové stránce

  říjen 2023

  Číst dál

 • Taneční kurzy pro ženy

  Taneční kurzy pro ženy

  říjen - prosinec 2023

  Číst dál

Všechny aktuality
Statika.stabilstudio.cz

nový web o naší další činnosti

Předmětem činnosti Stabil studia nejsou jen pohybové a taneční aktivity,ale i činnost, která se zabývá stabilitou staveb, prezentuje se přesnými výpočty a jasnými doporučeními.

Pokud budete mít čas objevit druhou tvář naše studia, otevřete si nové stránky: https://statika.stabilstudio.cz/

©2017 - STABIL STUDIO, s.r.o. - Taneční škola Brno, Kurzy a lekce cvičení Brno | Webdesign: IR-webdesign, tvorba web stránek