studio
zdravého pohybu

taneční a pohybové aktivity
pro všechny, kdo milují pohyb

taneční kurzy pro dospělé FB

TANEČNÍ KURZ PRO DOSPĚLÉ
mírně pokročilí

středa, 4. října do 6. prosince 2023

obsazenost  kurz již obsazen
Termín od 20.00 do 21.30 hodin
Místo TC Rubínek - Poznaňská 10, Brno - Žabovřesky (mapa
zrcadlový taneční sál
MHD Dobrá dopravní dostupnost:
trolejbus 34,36 (zastávka Makovského nám.)
autobus 44 nebo 84, 67 (zastávka Přívrat)
trolejbus 30, 32 (zastávka Přívrat)
Parkování Nejlépe na velkém parkovišti u nedalekého obchodního centra Rubín.
Rozsah       10 tanečních lekcí (délka lekce je 90 minut)
Kapacita kurzu   8 párů
Lektoři Renata Řezáčová a Martin Tůma 
Lektoři jsou bývalí aktivní tanečníci s pedagogickým vzděláním, kteří se neustále zdokonalují pod vedením zkušených lektorů společenského tance. Jejich vášeň k tanci, spojená s bohatými zkušenostmi, vám zajistí stabilní kroky na tanečním parketu.
Cena 4.200 Kč/pár/10 tanečních lekcí
4.000 Kč/pár/10 tanečních lekcí (věrnostní sleva pro stálé klienty)
Přihlašovací e-mail  Pokud máte zájem o účast na tanečním kurzu, prosím zasílejte požadavek na e-mailovou adresu: info@stabilstudio.cz
V e-mailu prosím uveďte následující informace:
 • jméno a příjmení
 • název kurzu, který si přejete absolvovat
 • případné dotazy
Po obdržení vašeho e-mailu vám zašleme závaznou přihlášku s veškerými informacemi o kurzu, včetně platebních podmínek a dalších důležitých detailů. Tímto krokem si zajistíte místo v kurzu a budete plně informováni o průběhu kurzu.
Těšíme se na setkání s vámi na tanečním parketu!

Děkujeme za zájem o taneční kurz pro mírně pokročilé!
Zde je několik informací o tomto kurzu:

OBTÍŽNOST KURZU

Nabízíme kurz s mírnou náročností pro účastníky s předchozími zkušenostmi ze základního tanečního kurzu, kteří chtějí prohloubit a rozšířit své taneční schopnosti.

NÁPLŇ KURZU

Během kurzu se zaměříme na opakování základních kroků a figur klasických společenských tanců (waltz, tango, valčík, foxtrot) a latinsko-amerických tanců (cha-cha, jive). Postupně přidáme do standardních tanců efektní rotační figury, jako jsou spiny a pivoty, a do latinsko-amerických tanců zajímavé variace, které oživí váš tanec. Během lekcí přidáme další, velmi populární tance – hravý standardní quickstep a romantický latinsko-americký tanec rumba.

ZÁMĚR KURZU

Cílem kurzu je propojit vás s rytmem společenských tanců. Tanec v páru je příjemný pohyb, který může být zároveň jednoduchý, nenáročný a přesto elegantní.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Tančíme v malých skupinkách, což nám umožňuje poskytovat individuální pozornost každému tanečnímu páru. Naši lektoři jsou bývalí tanečníci s dlouholetou praxí výuky společenského tance. Malé skupinky vytvářejí přátelskou atmosféru, kde vždy zohledňujeme zájmy každého tanečního páru.

O NÁS

Rádi bychom vám představili naše studio, které vede manželský pár Zina a Jirka Čechovi. Studio bylo založeno v roce 2007, a od té doby jsme měli tu čest vyškolit několik generací tanečníků. Naším hlavním cílem je přiblížit tanec všem a ukázat, že tanec je úžasnou společenskou zábavu.

Naše zkušenosti zahrnují: 

 • Aktivní tanečníci: Jsme aktivními tanečníky, kteří reprezentují Českou republiku v mezinárodní taneční třídě na tanečních parketech celé Evropy. V rámci své více skoro dvacetileté taneční kariéry jsme několikanásobní více mistři ČR v kategorii standardních tanců a v roce 2017 jsme si vytančili 25 místo na světe v seniorské kategorii. Naše vášeň k tanci nás vede k neustálému zdokonalování.
 • Členové Českého svazu tanečního sportu: Jsme hrdými členy Českého svazu tanečního sportu (ČSTS), což je důležitá organizace v oblasti tanečního sportu v České republice. Detailní informace o našem členství naleznete na této stránce.
 • Trenérská činnost: Díky dlouhodobým aktivním tanečním zkušenostem (2013) a po absolvování trenérských studiích je Jiří Čech trenérem s licenci v oblasti sportovního tance.
 • Workshopy s nejlepšími trenéry: Pravidelně se účastníme workshopů pod vedením nejlepších českých i zahraničních trenérů, abychom si udrželi vysokou úroveň tanečního umění a pedagogiky.
 • Členové Svazu učitelů tance ČR a držitelé licence EuroDance Center: Jsme hrdí členové Svazu učitelů tance České republiky a držitelé licence EuroDance Center, což je síť předních tanečních škol v Evropě.
 • Neustálé zdokonalování: Pravidelně se účastníme kongresů, kde se neustále zdokonalujeme ve výuce tance a nových tanečních postupech. 

Těšíme se na to, že budeme moci tuto vášeň a odbornost předat našim studentům a společně s vámi objevovat krásu tance. Pokud máte jakékoli dotazy nebo zájem o naše kurzy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde pro vás!

Na závěr podzimního tanečního běhu bude uspořádán
VÁNOČNÍ TANEČNÍ VEČER plný krásných tanečních melodií a úžasných tanečních vystoupení.
Tento večer bude skvělou příležitostí si zatancovat, pobavit se a zároveň vychutnat atmosféru blížících se vánočních svátků. Přijďte si užít kouzelný čas blížících se Vánoc!

kdy sobota 9. prosince, od 20.00 do 24.00 hodin
kde  KD Rubín - Makovského nám. 3, Brno - Žabovřesky
reprezentační prostory 
cena vstupenky
včetně místenky 
300 Kč/osobu
Vstupenky s místenkou je třeba si z důvodu omezené kapacity sálu
předem rezervovat e-mailem na adresu: info@stabilstudio.cz

PS - doporučený dress code – pohodlné neformální oblečení, abyste se cítili příjemně.

Co je nového

 • AKTUALITY na Facebookové stránce

  říjen 2023

  Číst dál

 • Taneční kurzy pro ženy

  Taneční kurzy pro ženy

  říjen - prosinec 2023

  Číst dál

 • PRÁZDNINOVÁ VENKOVNÍ TANČÍRNA

  PRÁZDNINOVÁ VENKOVNÍ TANČÍRNA

  červenec - srpen 2023

  Číst dál

Všechny aktuality
Statika.stabilstudio.cz

nový web o naší další činnosti

Předmětem činnosti Stabil studia nejsou jen pohybové a taneční aktivity,ale i činnost, která se zabývá stabilitou staveb, prezentuje se přesnými výpočty a jasnými doporučeními.

Pokud budete mít čas objevit druhou tvář naše studia, otevřete si nové stránky: https://statika.stabilstudio.cz/

Napište nám

Jméno:*
Telefon:*
E-mail:*
Web

Vaše zpráva:*

©2017 - STABIL STUDIO, s.r.o. - Taneční škola Brno, Kurzy a lekce cvičení Brno | Webdesign: IR-webdesign, tvorba web stránek