studio
zdravého pohybu

taneční a pohybové aktivity
pro všechny, kdo milují pohyb

taneční kurzy pro dospělé FB

Taneční kurzY pro začátečníky

Vítáme vás na našem tanečním kurzu pro začátečníky, který je určen nejen těm, kteří dosud neabsolvovali žádný taneční kurz, ale také věčným začátečníkům, kteří chtějí osvěžit své taneční znalosti. Pokud toužíte po novém a vzrušujícím zážitku, přidejte se k nám a objevte krásu společenského tance!

OBTÍŽNOST KURZU

Kurz je vhodný pro úplné začátečníky i ty, kteří již získali základy v předchozích kurzech.

NÁPLŇ KURZU

 • Naučíme vás základní taneční kroky a figury klasických společenských tanců, včetně standardních tanců (waltz, tango, valčík, foxtrot) a latinsko-amerických tanců (cha-cha, jive).
 • Výuka probíhá jednoduchým, srozumitelným a zábavným způsobem, aby se co nejlépe přiblížila tanečnímu umění začátečníků.

ZÁMĚR KURZU

 • Cílem je roztančit vás v rytmu společenských tanců a ukázat vám, jak jednoduchý, nenáročný a přesto elegantní může být taneční pohyb v páru.
 • Chceme, abyste si taneční lekce užili a zamilovali si tanec jako nový způsob společenské zábavy.

UNIKÁTNÍ PĚČE 

V našem tanečním studiu věříme, že každý taneční kurz by měl být jedinečný a nabízet nejen skvělý tanec, ale také osobní péči o naše tanečníky. Každá lekce je pro nás zážitkem a my se snažíme zajistit, aby každý účastník pocítil individuální pozornost a péči od našich lektorů.

Individuální péče v malých skupinkách
Tancujeme v malých skupinkách, protože věříme, že toto prostředí umožňuje lepší individuální péči. Naši lektoři mají možnost věnovat se každému tanečníkovi, poskytnout osobní rady a přizpůsobit se individuálním potřebám každého.

Zopakování a osvojení látky
Chápeme, že zameškaná lekce může být nevyhnutelná. Proto se snažíme zajistit, že každý účastník má možnost zopakovat si probíranou látku. Ať už z důvodu nečekané překážky nebo jiných závazků, nechceme, aby někdo zmeškal možnost naučit se a osvojit si taneční dovednosti.

Maximalizace péče o tanečníky
Naše úsilí směřuje k tomu, aby péče o naše tanečníky byla co nejkomplexnější. Sledujeme individuální pokroky, slyšíme na zpětnou vazbu a snažíme se vytvořit prostředí, kde se každý tanečník cítí podporovaný a motivovaný.

Vítáme vás v našem tanečním společenství
Přijďte k nám a zažijte nejen skvělý tanec, ale také péči a podporu od našeho týmu lektorů. Otevřeme vám dveře do světa tance a společenství.

Přidejte se k nám na tanečním kurzu a objevte radost z tance! 
Zaregistrujte se hned teď a otevřete brány k novým tanečním dovednostem a nezapomenutelným zážitkům!

TANEČNÍ OBLEČENÍ A TANEČNÍ OBUV

Pokud budete potřebovat vhodné taneční oblečení nebo obuv, rádi vám doporučíme nově otevřenou prodejnu Dance-pOint na adrese Stejskalova 1, Brno - Židenice (kontakt - 734 231 813, www.dance-pOint.cz). Pro naše klienty máme připravenou 10% slevu na celý sortiment. 

Přidáváme i videa, která vám poradí, jaké taneční boty si pořídit - Jak si vybrat taneční boty a Jaké zvolit taneční boty

BONUS - v případě zájmu je možné si první lekci nezávazně vyzkoušet
BONUS - v ceně kurzu jsou i on-line výuková videa, která vám pobudou během konání zakoupeného kurzu k dispozici. V případě, že něco zapomenete, můžete si látku osvěžit. Dále pokud nebudete moci přijít na řádnou taneční lekci a nebudete mít možnost si ji nahradit, díky výukovým videím se doučit zameškanou látku.

Na závěr podzimního tanečního běhu pořádáme 
VÁNOČNÍ TANEČNÍ VEČER plný kouzelných tanečních melodií a dárků.
Tento večer bude skvělou příležitostí si zatancovat, pobavit se a zároveň vychutnat atmosféru blížících se nejkrásnějších svátků v roce. 

kdyneděle 7. prosince 2024, od 20.00 do 00.00 hodin
kde KD Rubín - Makovského nám. 3, Brno - Žabovřesky
velký sál 
cena vstupenky
s místenkou
250 Kč/osobu 
vstupenky s místenkou je možné si rezervovat na e-mailu: info@stabilstudio.cz

PS - doporučený dress code – pohodlné neformální oblečení, abyste se cítili příjemně.

Co je nového

 • DÁRKOVÝ POUKAZ plný nezapomenutelných zážitků NA POSLEDNÍ CHVÍLI!

  DÁRKOVÝ POUKAZ plný nezapomenutelných zážitků NA POSLEDNÍ CHVÍLI!

  prosinec 2023

  Číst dál

 • AKTUALITY na Facebookové stránce

  říjen 2023

  Číst dál

 • Taneční kurzy pro ženy

  Taneční kurzy pro ženy

  říjen - prosinec 2023

  Číst dál

Všechny aktuality
Statika.stabilstudio.cz

nový web o naší další činnosti

Předmětem činnosti Stabil studia nejsou jen pohybové a taneční aktivity,ale i činnost, která se zabývá stabilitou staveb, prezentuje se přesnými výpočty a jasnými doporučeními.

Pokud budete mít čas objevit druhou tvář naše studia, otevřete si nové stránky: https://statika.stabilstudio.cz/

©2017 - STABIL STUDIO, s.r.o. - Taneční škola Brno, Kurzy a lekce cvičení Brno | Webdesign: IR-webdesign, tvorba web stránek