studio
zdravého pohybu

taneční a pohybové aktivity
pro všechny, kdo milují pohyb

taneční kurzy pro dospělé FB

TANEČNÍ KURZ PRO DOSPĚLÉ
pokročilí 
 

středa, 24. ledna do 3. dubna 2024
(lekce se neuskuteční v době jarních prázdnin 7. února 2024)

 

vyzkoušejte si první lekci!Chcete-li si nejdříve nezávazně vyzkoušet první taneční lekci?
máte možnost přijít ve středu 24. ledna ve 20.00 hodin. Cena lekce činí 300 Kč/pár. Pokud se rozhodnete následně zakoupit celý kurz, bude cena zkušební lekce odečtena. Nezapomeňte si lekci předem rezervovat e-mailem na adrese info@stabilstudio.cz.
obsazenost volná místa
Termínod 20.00 do 21.30 hodin
MístoTC Rubínek - Poznaňská 10, Brno - Žabovřesky (mapa
zrcadlový taneční sál
MHDDobrá dopravní dostupnost:
trolejbus 34,36 (zastávka Makovského nám.)
autobus 44 nebo 84, 67 (zastávka Přívrat)
trolejbus 30, 32 (zastávka Přívrat)
ParkováníNejlépe na velkém parkovišti u nedalekého obchodního centra Rubín.
Rozsah      10 tanečních lekcí (délka lekce je 90 minut)
Kapacita kurzu  6 párů
Lektoři

Renata Řezáčová a Martin Tůma 
Lektoři jsou bývalí aktivní tanečníci s pedagogickým vzděláním, kteří se neustále zdokonalují pod vedením zkušených lektorů společenského tance. Jejich vášeň k tanci, spojená s bohatými zkušenostmi, vám zajistí stabilní kroky na tanečním parketu. 

Cena4.700 Kč / pár / 10 tanečních lekcí
4.500 Kč / pár / 10 tanečních lekcí (věrnostní sleva pro stálé klienty)
Přihlaste se nyní a začněte tančit!

Chcete-li se připojit k našemu tanečnímu kurzu, stačí nám poslat váš požadavek na e-mailovou adresu: info@stabilstudio.cz. Uveďte následující informace:

 • jméno a příjmení
 • název kurzu a místo konání
 • případné dotazy

Po obdržení vašeho e-mailu vám zašleme závaznou přihlášku s veškerými informacemi o kurzu, včetně platebních podmínek a dalších důležitých detailů. Tímto krokem si zajistíte místo v kurzu a budete plně informováni o průběhu celého programu.

Těšíme se na setkání s vámi na tanečním parketu! 
Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost pro radost, pohyb a nová taneční dobrodružství! 

 

Zde je několik informací o tanečním kurzu pro pokročilé:

Vítejte ve světě taneční elegance a pokročilých dovedností! Náš kurz pro pokročilé tanečníky je designován pro ty, kteří již mají zkušenosti a chtějí posunout svůj tanec na vyšší úroveň. Rozvíjejte svůj taneční repertoár, zdokonalte techniku a prožívejte nezapomenutelné chvíle na tanečním parketu. Připojte se k nám a objevte, jak může tanec být nejen váš koníček, ale i fascinující cesta k dokonalosti a radosti z pohybu v páru. Jsme připraveni vás vést k tanečním výšinám, tak neváhejte a přihlaste se k našemu kurzu pro pokročilé!

OBTÍŽNOST KURZU

Tento kurz je určen pro vášnivé tanečníky s již získanými zkušenostmi z mírně pokročilých tanečních kurzů. Je navržen tak, aby nejen navázal na vaše stávající znalosti, ale také je rozšířil a posunul vaše taneční dovednosti na další úroveň.

NÁPLŇ KURZU

V tomto kurzu nechceme stagnaci. Zaměřujeme se na všechny společenské tance, které jste již studovali v předešlých kurzech (waltz, tango, valčík, quickstep, cha-cha, rumba, jive) a postaráme se, aby vám nebyly cizí. Zopakujeme všechny kroky a figury, ale nezůstaneme jen u toho. Přidáme nové a zajímavé figury a jednoduché variace, abychom váš taneční repertoár obohatili. Navíc představíme českou polku, která patří mezi velmi oblíbené tance.

Ve volném tancování se plně věnujeme všem standardním i latinsko-americkým tancům. Chceme, abyste měli možnost procvičit si a upevnit dovednosti v každém z těchto tanců.

ZÁMĚR KURZU

Po absolvování tohoto kurzu budete mít nejen obohacený taneční repertoár díky novým variacím, ale také zdokonalenou techniku. Velký důraz bude kladen na vedení v páru, abyste mohli naplno vychutnat tanec s partnerem a vytvářet na tanečním parketu dokonalou harmonii.

V párovém tancování jsou úlohy jasně rozděleny. Muž vede a žena následuje. Žena je výzvou čelit partnerovým krokům a figuře, a přitom si udržet graciózní pohyb. Muž má náročnou roli vedení, což vyžaduje přesnost a jasnost v provedení. Oba partneři mají klíčovou roli, a právě tuto symbiózu chceme zdůraznit v tomto kurzu.

UNIKÁTNÍ PĚČE 

V našem tanečním studiu věříme, že každý taneční kurz by měl být jedinečný a nabízet nejen skvělý tanec, ale také osobní péči o naše tanečníky. Každá lekce je pro nás zážitkem a my se snažíme zajistit, aby každý účastník pocítil individuální pozornost a péči od našich lektorů.

Individuální péče v malých skupinkách
Tancujeme v malých skupinkách, protože věříme, že toto prostředí umožňuje lepší individuální péči. Naši lektoři mají možnost věnovat se každému tanečníkovi, poskytnout osobní rady a přizpůsobit se individuálním potřebám každého.

Zopakování a osvojení látky
Chápeme, že zameškaná lekce může být nevyhnutelná. Proto se snažíme zajistit, že každý účastník má možnost zopakovat si probíranou látku. Ať už z důvodu nečekané překážky nebo jiných závazků, nechceme, aby někdo zmeškal možnost naučit se a osvojit si taneční dovednosti.

Maximalizace péče o tanečníky
Naše úsilí směřuje k tomu, aby péče o naše tanečníky byla co nejkomplexnější. Sledujeme individuální pokroky, slyšíme na zpětnou vazbu a snažíme se vytvořit prostředí, kde se každý tanečník cítí podporovaný a motivovaný.

Vítáme vás v našem tanečním společenství
Přijďte k nám a zažijte nejen skvělý tanec, ale také péči a podporu od našeho týmu lektorů. Otevřeme vám dveře do světa tance a společenství.

Přidejte se k nám na tanečním kurzu a objevte radost z tance! 
Zaregistrujte se hned teď a otevřete brány k novým tanečním dovednostem a nezapomenutelným zážitkům!

O NÁS

Rádi bychom vám představili naše studio, které vede manželský pár Zina a Jirka Čechovi. Studio bylo založeno v roce 2007, a od té doby jsme měli tu čest vyškolit několik generací tanečníků. Naším hlavním cílem je přiblížit tanec všem a ukázat, že tanec je úžasnou společenskou zábavu.

Naše zkušenosti zahrnují: 

 • Aktivní tanečníci: Jsme aktivními tanečníky, kteří reprezentují Českou republiku v mezinárodní taneční třídě na tanečních parketech celé Evropy. V rámci své více skoro dvacetileté taneční kariéry jsme několikanásobní více mistři ČR v kategorii standardních tanců a v roce 2017 jsme si vytančili 25 místo na světe v seniorské kategorii. Naše vášeň k tanci nás vede k neustálému zdokonalování.
 • Členové Českého svazu tanečního sportu: Jsme hrdými členy Českého svazu tanečního sportu (ČSTS), což je důležitá organizace v oblasti tanečního sportu v České republice. Detailní informace o našem členství naleznete na této stránce.
 • Trenérská činnost: Díky dlouhodobým aktivním tanečním zkušenostem (2013) a po absolvování trenérských studiích je Jiří Čech trenérem s licenci v oblasti sportovního tance.
 • Workshopy s nejlepšími trenéry: Pravidelně se účastníme workshopů pod vedením nejlepších českých i zahraničních trenérů, abychom si udrželi vysokou úroveň tanečního umění a pedagogiky.
 • Členové Svazu učitelů tance ČR a držitelé licence EuroDance Center: Jsme hrdí členové Svazu učitelů tance České republiky a držitelé licence EuroDance Center, což je síť předních tanečních škol v Evropě.
 • Neustálé zdokonalování: Pravidelně se účastníme kongresů, kde se neustále zdokonalujeme ve výuce tance a nových tanečních postupech. 

Těšíme se na to, že budeme moci tuto vášeň a odbornost předat našim studentům a společně s vámi objevovat krásu tance. Pokud máte jakékoli dotazy nebo zájem o naše kurzy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde pro vás!

Co je nového

 • AKTUALITY na Facebookové stránce

  říjen 2023

  Číst dál

 • Taneční kurzy pro ženy

  Taneční kurzy pro ženy

  říjen - prosinec 2023

  Číst dál

 • PRÁZDNINOVÁ VENKOVNÍ TANČÍRNA

  PRÁZDNINOVÁ VENKOVNÍ TANČÍRNA

  červenec - srpen 2023

  Číst dál

Všechny aktuality
Statika.stabilstudio.cz

nový web o naší další činnosti

Předmětem činnosti Stabil studia nejsou jen pohybové a taneční aktivity,ale i činnost, která se zabývá stabilitou staveb, prezentuje se přesnými výpočty a jasnými doporučeními.

Pokud budete mít čas objevit druhou tvář naše studia, otevřete si nové stránky: https://statika.stabilstudio.cz/

Napište nám

Jméno:*
Telefon:*
E-mail:*
Web

Vaše zpráva:*

©2017 - STABIL STUDIO, s.r.o. - Taneční škola Brno, Kurzy a lekce cvičení Brno | Webdesign: IR-webdesign, tvorba web stránek