studio
zdravého pohybu

taneční a pohybové aktivity
pro všechny, kdo milují pohyb

taneční kurzy pro dospělé FB

TANEČNÍ KURZ SPORTOVNÍHO TANCE
s důrazem na ZÁKLADNÍ techniku provedenÍ
pro zkušené páry
 

pondělí, od 22. ledna do 25. března 2023
(lekce se neuskuteční v době jarních prázdnin 5. února 2024)

vyzkoušejte si 
první lekci

Chcete-li si nejdříve nezávazně vyzkoušet první taneční lekci?
máte možnost přijít v pondělí 22. ledna v 18.45 hodin. Cena lekce činí 300 Kč/pár. Pokud se rozhodnete následně zakoupit celý kurz, bude cena zkušební lekce odečtena. Nezapomeňte si lekci předem rezervovat e-mailem na adrese info@stabilstudio.cz.

Obsazenostvolná místa
PořadatelTK STABIL z.s. - Horníkova 6, Brno
Termínod 18.45 do 20.15 hodin (délka lekce je 90 minut)
MístoKD Rubín - Makovského nám. 3, Brno - Žabovřesky (mapa)
velký taneční sál
Dopravadobrá dopravní dostupnost
trolejbus 34, 36 (zastávka Makovského nám.)
autobus 44 nebo 84, 67 (zastávka Přívrat)
trolejbus 30, 32 (zastávka Přívrat)
Parkovánínejlépe na velkém parkovišti u nedalekého obchodního centra Rubín
Rozsah 
kurzu      
9 tanečních lekcí
Kapacita kurzu  8 párů
Lektoři

Vlaďka Pospíšilová a Jiří Čech
Lektoři jsou aktivní tanečníci s pedagogickým vzděláním, kteří se neustále zdokonalují pod vedením zkušených lektorů společenského tance. Jejich vášeň k tanci, spojená s bohatými zkušenostmi, vám zajistí stabilní kroky na tanečním parketu.

Cena4.500 Kč / pár / 9 tanečních lekcí
4.300 Kč / pár / 9 tanečních lekcí (věrnostní sleva pro stálé klienty)
přihlaste se nyní a začněte tančit!

Pokud máte zájem o účast na tanečním kurzu, prosím zasílejte požadavek na e-mailovou adresu: info@stabilstudio.cz
V e-mailu prosím uveďte následující informace:
 

 • jméno a příjmení
 • název kurzu, který si přejete absolvovat
 • případné dotazy

Po obdržení vašeho e-mailu vám zašleme závaznou přihlášku s veškerými informacemi o kurzu, včetně platebních podmínek a dalších důležitých detailů. Tímto krokem si zajistíte místo v kurzu a budete plně informováni o průběhu kurzu.
Těšíme se na setkání s vámi na tanečním parketu!

 


Zde je několik informací o tanečním kurzu sportovního tance:

Sportovní tanec je skvělý způsob, jak prožívat radost, relaxovat a zároveň rozvíjet své dovednosti a sebedůvěru. Pokud se rozhodnete věnovat se tomuto umění, může vás provázet po celý život a přinést mnoho pozitivních zkušeností. Tanec vám umožní spojit se s hudbou, pohybem a emocemi.

Přínosy sportovního tance:
Fyzická kondice: Tanec je skvělým cvičením pro celé tělo. Zlepšuje sílu, vytrvalost, pružnost a koordinaci.
Psychické zdraví: Tanec uvolňuje endorfiny, které zlepšují náladu a snižují stres. Zlepšuje se tím i psychická pohoda.
Sebedůvěra: S postupem času a hlavně účasti na lekcích se zlepšujete a dosahujete nových úspěchů. To může pozitivně ovlivnit vaši sebedůvěru.
Učení nových dovedností: Sportovní tanec má různé styly a techniky, takže se budete učit nové věci a zdokonalovat své dovednosti.

Náplň kurzu - waltz, valčík, rumba, cha-cha
Na začátku vám zatančíme novou a kreativní taneční sestavu, kterou následně pečlivě rozebereme. Každou figuru vysvětlíme krok za krokem, abyste měli jistotu v tom, co tančíte. Postavení v páru pak dodá tanečním krokům další rozměr.
Během volného tancování si zatančíme oblíbené standardní tance a latinskoamerické tance.

Zkuste se připojit a uvidíte, jak vám tanec může otevřít nové možnosti a přinést do vašeho života radost a energii.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP

Tančíme v malých skupinkách, což nám umožňuje poskytovat individuální pozornost každému tanečnímu páru. Naši lektoři jsou bývalí tanečníci s dlouholetou praxí výuky společenského tance. Malé skupinky vytvářejí přátelskou atmosféru, kde vždy zohledňujeme zájmy každého tanečního páru.

O NÁS

Rádi bychom vám představili naše studio, které vede manželský pár Zina a Jirka Čechovi. Studio bylo založeno v roce 2007, a od té doby jsme měli tu čest naučit tančit  stovky kurzistů.  Naším hlavním cílem je přiblížit tanec všem a ukázat, že tanec je úžasnou společenskou zábavu.

Naše zkušenosti zahrnují: 

 • Aktivní tanečníci: Jsme aktivními tanečníky, kteří reprezentují Českou republiku v mezinárodní taneční třídě na tanečních parketech celé Evropy. V rámci své více skoro dvacetileté taneční kariéry jsme několikanásobní více mistři ČR v kategorii standardních tanců a v roce 2017 jsme si vytančili 25 místo na světe v seniorské kategorii. Naše vášeň k tanci nás vede k neustálému zdokonalování.
 • Členové Českého svazu tanečního sportu: Jsme hrdými členy Českého svazu tanečního sportu (ČSTS), což je důležitá organizace v oblasti tanečního sportu v České republice. Detailní informace o našem členství naleznete na této stránce.
 • Trenérská činnost: Díky dlouhodobým aktivním tanečním zkušenostem (2013) a po absolvování trenérských studiích je Jiří Čech trenérem s licenci v oblasti sportovního tance.
 • Workshopy s nejlepšími trenéry: Pravidelně se účastníme workshopů pod vedením nejlepších českých i zahraničních trenérů, abychom si udrželi vysokou úroveň tanečního umění a pedagogiky.
 • Členové Svazu učitelů tance ČR a držitelé licence EuroDance Center: Jsme hrdí členové Svazu učitelů tance České republiky a držitelé licence EuroDance Center, což je síť předních tanečních škol v Evropě.
 • Neustálé zdokonalování: Pravidelně se účastníme kongresů, kde se neustále zdokonalujeme ve výuce tance a nových tanečních postupech. 

Těšíme se na to, že budeme moci tuto vášeň a odbornost předat našim tanečníkům a společně s vámi objevovat krásu tance. Pokud máte jakékoli dotazy nebo zájem o naše kurzy, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde pro vás!

Co je nového

 • AKTUALITY na Facebookové stránce

  říjen 2023

  Číst dál

 • Taneční kurzy pro ženy

  Taneční kurzy pro ženy

  říjen - prosinec 2023

  Číst dál

 • PRÁZDNINOVÁ VENKOVNÍ TANČÍRNA

  PRÁZDNINOVÁ VENKOVNÍ TANČÍRNA

  červenec - srpen 2023

  Číst dál

Všechny aktuality
Statika.stabilstudio.cz

nový web o naší další činnosti

Předmětem činnosti Stabil studia nejsou jen pohybové a taneční aktivity,ale i činnost, která se zabývá stabilitou staveb, prezentuje se přesnými výpočty a jasnými doporučeními.

Pokud budete mít čas objevit druhou tvář naše studia, otevřete si nové stránky: https://statika.stabilstudio.cz/

Napište nám

Jméno:*
Telefon:*
E-mail:*
Web

Vaše zpráva:*

©2017 - STABIL STUDIO, s.r.o. - Taneční škola Brno, Kurzy a lekce cvičení Brno | Webdesign: IR-webdesign, tvorba web stránek