studio
zdravého pohybu

taneční a pohybové aktivity
pro všechny, kdo milují pohyb

taneční kurzy pro dospělé FB

TANEČNÍ KURZ PRO DOSPĚLÉ 
MÍRNĚ POKROČILÍ II.
 

úterý, od 16. dubna 21. května 2024
 

vyzkoušejte si první lekci

Chcete-li si nejdříve nezávazně vyzkoušet první taneční lekci?
máte možnost přijít v úterý 16. dubna ve 20.00 hodin. Cena lekce činí 300 Kč/pár. Pokud se rozhodnete následně zakoupit celý kurz, bude cena zkušební lekce odečtena. Nezapomeňte si lekci předem rezervovat e-mailem na adrese info@stabilstudio.cz.

Obsazenostvolná místa pro dva páry
Termínod 20.00 do 21.30 hodin (délka lekce 90 minut)
MístoKC Dělňák - Klajdovská 28, Brno - Líšeň (mapa)
zrcadlový sál v prvním patře objektu
MHDDobrá dopravní dostupnost:
tramvaj 8 (zastávka Jírova)
autobus 78, 55, 82 (zastávka Jírova)
trolejbus 25, 26 (zastávka Jírova)
ParkováníV přilehlých ulicích nebo na parkovišti u kulturního centra
Rozsah      6 tanečních lekcí 
Kapacita kurzu  6 párů
LektořiVlaďka Pospíšilová a Jirka Čech - zkušení lektoři společenských tanců
Lektoři jsou aktivní tanečníci s pedagogickým vzděláním, kteří se neustále zdokonalují pod vedením zkušených lektorů společenského tance. Jejich vášeň k tanci, spojená s bohatými zkušenostmi, vám zajistí stabilní kroky na tanečním parketu. 
Cena2.900 Kč/pár/6 tanečních lekcí
2.700 Kč/pár/6 tanečních lekcí (věrnostní sleva pro stálé klienty)
přihlaste se nyní a začněte tančit!

Chcete-li se připojit k našemu tanečnímu kurzu, stačí nám poslat váš požadavek na e-mailovou adresu: info@stabilstudio.cz. Uveďte následující informace:

 • jméno a příjmení
 • název kurzu a místo konání
 • případné dotazy

Po obdržení vašeho e-mailu vám zašleme závaznou přihlášku s veškerými informacemi o kurzu, včetně platebních podmínek a dalších důležitých detailů. Tímto krokem si zajistíte místo v kurzu a budete plně informováni o průběhu celého programu.

Těšíme se na setkání s vámi na tanečním parketu! 
Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost pro radost, pohyb a nová taneční dobrodružství! 

 

Zde je několik informací 

o tanečním kurzu pro mírně pokročilé II:

Vítejte v našem kurzu pro mírně pokročilé II, nabízíme vám příležitost naučit se nové taneční kroky a figury, zdokonalit své znalosti a především prožít radost z tance. Připojte se k nám a objevte nové dimenze pro svůj tanec!

OBTÍŽNOST KURZU

Nabízíme kurz navržený speciálně pro tanečníky s mírně pokročilými dovednostmi, ideální pro absolventy kurzu pro začátečníky a mírně pokročilé i pro ty, kteří si přejí osvěžit a rozšířit své taneční repertoár. Kurz slibuje ideální kombinaci výzvy a zábavy, s cílem nejen obohatit vaše dovednosti, ale i posílit vaše taneční sebevědomí.

NÁPLŇ KURZU

Prohloubíme své znalosti klasických společenských tanců jako jsou waltz, tango, valčík, a foxtrot, i latinsko-amerických rytmů jako cha-cha a jive. V lekcích se zaměříme na zdokonalení základních kroků a figur, přičemž obohatíme vaši taneční paletu o efektní rotační figury a originální variace. Navíc rozšíříme repertoár o brazilskou sambu.
Výuka je vedená jednoduše, srozumitelně a s důrazem na zábavu, aby každý tanečník mohl zažít radost z tance.

ZÁMĚR KURZU

Cílem tohoto kurzu je propojit vás s rytmem společenských tanců. Tanec v páru nabízí nejen příjemný pohyb, ale může být také jednoduchý, nenáročný a přesto elegantní. Chceme, abyste se cítili pohodlně a sebejistě v různých typech tanců a objevili radost z nových tanečních dovedností. 
Navíc se zaměřujeme na posunutí vašeho tance na vyšší úroveň prostřednictvím přidání pokročilejších prvků a variací. 

UNIKÁTNÍ PÉČE

V našem tanečním studiu věříme, že každý taneční kurz by měl být jedinečný a nabízet nejen skvělý tanec, ale také osobní péči o naše tanečníky. Každá lekce je pro nás zážitkem a my se snažíme zajistit, aby každý účastník pocítil individuální pozornost a péči od našich lektorů.

Individuální péče v malých skupinkách
Tancujeme v malých skupinkách, protože věříme, že toto prostředí umožňuje lepší individuální péči. Naši lektoři mají možnost věnovat se každému tanečníkovi, poskytnout osobní rady a přizpůsobit se individuálním potřebám každého.

Zopakování a osvojení látky
Chápeme, že zameškaná lekce může být nevyhnutelná. Proto se snažíme zajistit, že každý účastník má možnost zopakovat si probíranou látku. Ať už z důvodu nečekané překážky nebo jiných závazků, nechceme, aby někdo zmeškal možnost naučit se a osvojit si taneční dovednosti.

Maximalizace péče o tanečníky
Naše úsilí směřuje k tomu, aby péče o naše tanečníky byla co nejkomplexnější. Sledujeme individuální pokroky, slyšíme na zpětnou vazbu a snažíme se vytvořit prostředí, kde se každý tanečník cítí podporovaný a motivovaný.

Vítáme vás v našem tanečním společenství
Přijďte k nám a zažijte nejen skvělý tanec, ale také péči a podporu od našeho týmu lektorů. Otevřeme vám dveře do světa tance a společenství.

Přidejte se k nám na tanečním kurzu a objevte radost z tance! 
Zaregistrujte se hned teď a otevřete brány k novým tanečním dovednostem a nezapomenutelným zážitkům!


O NÁS

Rádi bychom vám představili naše studio, které vede manželský pár Zina a Jirka Čechovi. Studio bylo založeno v roce 2007, a od té doby jsme měli tu čest vyškolit několik generací tanečníků. Naším hlavním cílem je přiblížit tanec všem a ukázat, že tanec je úžasnou společenskou zábavu.

Naše zkušenosti zahrnují: 

 • Aktivní tanečníci: Jsme aktivními tanečníky, kteří reprezentují Českou republiku v mezinárodní taneční třídě na tanečních parketech celé Evropy. V rámci své více skoro dvacetileté taneční kariéry jsme několikanásobní více mistři ČR v kategorii standardních tanců a v roce 2017 jsme si vytančili 25 místo na světe v seniorské kategorii. Naše vášeň k tanci nás vede k neustálému zdokonalování.
 • Členové Českého svazu tanečního sportu: Jsme hrdými členy Českého svazu tanečního sportu (ČSTS), což je důležitá organizace v oblasti tanečního sportu v České republice. Detailní informace o našem členství naleznete na této stránce.
 • Trenérská činnost: Díky dlouhodobým aktivním tanečním zkušenostem (2013) a po absolvování trenérských studiích je Jiří Čech trenérem s licenci v oblasti sportovního tance.
 • Workshopy s nejlepšími trenéry: Pravidelně se účastníme workshopů pod vedením nejlepších českých i zahraničních trenérů, abychom si udrželi vysokou úroveň tanečního umění a pedagogiky.
 • Členové Svazu učitelů tance ČR a držitelé licence EuroDance Center: Jsme hrdí členové Svazu učitelů tance České republiky a držitelé licence EuroDance Center, což je síť předních tanečních škol v Evropě.
 • Neustálé zdokonalování: Pravidelně se účastníme kongresů, kde se neustále zdokonalujeme ve výuce tance a nových tanečních postupech. 

Co je nového

 • DÁRKOVÝ POUKAZ plný nezapomenutelných zážitků NA POSLEDNÍ CHVÍLI!

  DÁRKOVÝ POUKAZ plný nezapomenutelných zážitků NA POSLEDNÍ CHVÍLI!

  prosinec 2023

  Číst dál

 • AKTUALITY na Facebookové stránce

  říjen 2023

  Číst dál

 • Taneční kurzy pro ženy

  Taneční kurzy pro ženy

  říjen - prosinec 2023

  Číst dál

Všechny aktuality
Statika.stabilstudio.cz

nový web o naší další činnosti

Předmětem činnosti Stabil studia nejsou jen pohybové a taneční aktivity,ale i činnost, která se zabývá stabilitou staveb, prezentuje se přesnými výpočty a jasnými doporučeními.

Pokud budete mít čas objevit druhou tvář naše studia, otevřete si nové stránky: https://statika.stabilstudio.cz/

©2017 - STABIL STUDIO, s.r.o. - Taneční škola Brno, Kurzy a lekce cvičení Brno | Webdesign: IR-webdesign, tvorba web stránek