studio
zdravého pohybu

taneční a pohybové aktivity
pro všechny, kdo milují pohyb

taneční kurzy pro dospělé FB

Mgr. Sabina Baronová

Motto: Jóga je posvátná cesta k našemu nitru, lektor pouze průvodce, abychom z této cesty nesešli.

Jóga si mě k sobě přivolala několikrát, vždy v obtížném období, kdy jsem potřebovala čelit náročným životním výzvám, ideálně bez újmy na zdraví. Poprvé to bylo před maturitou, pak několikrát během vysokoškolských studií, a po posledním signálu v období zdravotních obtíží před několika lety jsem již volání vyslechla natrvalo a přijala jógu jako součást svého života. Tehdy jsem pochopila, že již bez jógy nechci být, tolik mi do života přináší darů. Skvělý pocit ve vlastním těle a mysli byl jen začátek. Když jsem poprvé pocítila sílu interocepce, neboli vnímání pohybu těla „zevnitř“, bylo mi jasné, že poselství jógy musím šířit dál.

Jóga nám slouží jako vynikající prostředek k posílení a formování těla, to však není její jedinou devízou. Psychická pohoda, obnova energie a nové úhly pohledu na život jako takový – to jsou ty pravé přínosy, které lze z jógy získat. Jóga není jen o fyzickém cvičení, patří k ní i práce s dechem, myslí a energií nebo také přijetí zásad zdravého životního stylu a kultivace našeho vnitřního nastavení. Ve zkratce by se dalo říci, že jóga je cvičení a osobní rozvoj v jednom. :-) Ať už z jógy chcete načerpat cokoli, budu Vám ráda průvodkyní na Vaší cestě.

Licence a vzdělání:

• Certifikovaný kurz Instruktor jógy, Yoga Brno Academy
• Workshop Core yoga - funkční střed těla & zdravá záda, Yoga Brno
• Workshop Pre-natal yoga – vědomé těhotenství, Yoga Brno
• Workshop Yogou proti stresu, Yoga Brno

Co je nového

Všechny aktuality
Statika.stabilstudio.cz

nový web o naší další činnosti

Předmětem činnosti Stabil studia nejsou jen pohybové a taneční aktivity,ale i činnost, která se zabývá stabilitou staveb, prezentuje se přesnými výpočty a jasnými doporučeními.

Pokud budete mít čas objevit druhou tvář naše studia, otevřete si nové stránky: https://statika.stabilstudio.cz/

©2017 - STABIL STUDIO, s.r.o. - Taneční škola Brno, Kurzy a lekce cvičení Brno | Webdesign: IR-webdesign, tvorba web stránek